DOMY SZEREGOWE OBORNIKI

NOWE DOMY SZEREGOWE,  OBORNIKI rejon Czarnkowska i Nad Wełną.

OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ  SEGMENTY SZEREGOWE W NOWEJ INWESTYCJI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKI HOUSE DEVELOPMENT W OBORNIKACH WIELKOPOLSKICH.

PREMIERA INWESTYCJI

JUŻ 30 CZERWCA 2019


NOWOCZESNE DOMY JEDNORODZINNE, SZEREGOWE W OBORNIKACH, W REJONIE ULIC CZARNKOWSKA I NAD WEŁNĄ.

Wybierają miejsce tej inwestycji w szczególności zwróciliśmy uwagę na otoczenie, dogodną komunikację oraz lokalizację budynków w samym centrum Obornik. Kameralne sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej z dostępem do wszystkich udogodnień nowoczesnego miasta (placówki edukacyjne, przedszkola, ścieżki biegowe i rowerowe, basen gminny, bogate zaplecze usługowo-handlowe, tereny rekreacyjne oraz wypoczynkowe).

W ofercie inwestycji pod nazwą handlową „WILLE NAD WEŁNĄ” – oferujemy m.in. segmenty jednorodzinne-szeregowe już o powierzchni od 70 m2.

Budynki jednorodzinne dwukondygnacyjne z dachem płaskim gdzie na parterze znajdą się duży salon z wyjściem na przestronny taras, aneks kuchenny, wc, pomieszczenie techniczne lub gospodarcze, na piętrze domu zaprojektowano dwie lub trzy sypialnie, łazienkę i garderobę. Teren własnej działki przygotowany do indywidualnego zagospodarowania zielenią. Każdy segment posiada pełne uzbrojenie (instalacja gazowa, elektryczna, wodna i kanalizacyjna). Na działce  zaprojektowano również dwa miejsca parkingowe oraz pomieszczenie na przechowywanie rowerów i mebli ogrodowych.

ZESTAWIENIE WOLNYCH LOKALI ORAZ OFERTA CENOWA DOSTĘPNA W DZIALE  - >> OFERTA DOMÓW


Zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

HOUSE DEVELOPMENT e-mail: marketing@house.net.pl

tel. 607 730 805,  tel. 61 29 60 518,  w godz. 8.00 – 15.30