WILLE NAD WEŁNĄ - NOWOCZESNE DOMY SZEREGOWE

NOWA INWESTYCJA MIESZKANIOWA SPÓŁKI HOUSE DEVELOPMENT W OBORNIKACH
OFERTA W PRZYGOTOWANIU

NOWOCZESNY ZESPÓŁ DOMÓW SZEREGOWYCH JEDNORODZINNYCH POWSTANIE W OBORNIKACH WIELKOPOLSKICH, LOKALIZACJA W REJONIE ULIC CZARNKOWSKA I NAD WEŁNĄ

 OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ  SEGMENTY SZEREGOWE W NOWEJ INWESTYCJI MIESZKANIOWEJ SPÓŁKI HOUSE DEVELOPMENT W OBORNIKACH WIELKOPOLSKICH.

PREMIERA INWESTYCJI

JUŻ 30 CZERWCA 2019


NOWOCZESNE DOMY JEDNORODZINNE, SZEREGOWE W OBORNIKACH, W REJONIE ULIC CZARNKOWSKA I NAD WEŁNĄ.

Wybierając miejsce tej inwestycji w szczególności zwróciliśmy uwagę na otoczenie, dogodną komunikację oraz lokalizację budynków w samym centrum Obornik. Kameralne sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej z dostępem do wszystkich udogodnień nowoczesnego miasta (placówki edukacyjne, przedszkola, ścieżki biegowe i rowerowe, publiczny basen gminny, bogate zaplecze usługowo-handlowe, tereny rekreacyjne oraz wypoczynkowe).

W ofercie inwestycji pod nazwą handlową „WILLE NAD WEŁNĄ” – oferujemy m.in. segmenty jednorodzinne-szeregowe już o powierzchni od 70 m2.

Budynki jednorodzinne dwukondygnacyjne z dachem płaskim, na parterze znajdą się duży salon z wyjściem na przestronny taras, aneks kuchenny, wc, pomieszczenie techniczne lub gospodarcze, na piętrze domu zaprojektowano dwie lub trzy sypialnie, łazienkę i garderobę. Teren własnej działki przygotowany do indywidualnego zagospodarowania zielenią. Każdy segment posiada pełne uzbrojenie (instalacja gazowa, elektryczna, wodna i kanalizacyjna). Na działce  zaprojektowano również dwa miejsca parkingowe oraz pomieszczenie na przechowywanie rowerów i mebli ogrodowych.

Wybierając segment mieszkalny House Development z naszej oferty rynku pierwotnego oszczędzają Państwo na rachunkach – dobrej jakości materiały i nowoczesny energooszczędny projekt budynku przekładają się na niższe koszty eksploatacji.

Cena sprzedaży brutto już od 4 390,00 zł/m2, działka 180 zł/m2.  Standard wykończenia lokalu mieszkalnego - STANDARD DEWELOPERSKI HOUSE.

Zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży HOUSE DEVELOPMENT

Numer Układ Powierzchnia Działka Parking Garaż Wykończenie Taras Rzuty Cena dom Cena grunt Pakiet Status
 NR 1 Jednorodzinny od 70 m2  m2 2 miejsca postojowe Pakiet Standard HOUSE Tak  parter  piętro od 4 390 zł/m2  180 zł/m2 Premium Wolny
 ......                       ......
NR 3 Jednorodzinny od 119 m2 m2 2 miejsca postojowe Tak Standard HOUSE Tak  parter  piętro 30.06.2019 30.06.2019 Premium Wolny
......                       ......

 

HOUSE DEVELOPMENT

SPRZEDAŻ DOMÓW PROWADZI BIURO HANDLOWE SPÓŁKI:

e-mail:  marketing@house.net.pl

tel. 607 730 805,  tel. 61 29 60 518,  w godz. 8.00 15.30

 

 Klientów zainteresowanych projektem prosimy o kontakt mailowy z naszą spółką, o planowanym terminie rozpoczęcia sprzedaży domów w nowej inwestycji  "WILLE NAD WEŁNĄ" poinformujemy Państwa w pierwszej kolejności. 

Napisz e-mail marketing@house.net.pl